Odwiedziny świąteczne w 2021 roku

W dniach od 13 do 17 grudnia 2021r. jak co roku Samorząd Gminy Spytkowice za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Spytkowicach, zorganizował odwiedziny świąteczne osób starszych powyżej 85 lat życia, oraz osób samotnie zamieszkujących w wieku poprodukcyjnym pozostających w trudnej sytuacji życiowej. Odwiedzinami tymi objęto 208 osób. Wszystkim złożono życzenia i wręczono paczkę świąteczną.

W bieżącym roku Wójt Gminy Pan Mariusz Krystian wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Panią Agnieszką Michałek-Śmieszkowicz osobiście z życzeniami i paczką świąteczną odwiedzili 12 seniorów z terenu całej gminy oraz 4 pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej w Wadowicach pochodzących z naszej gminy.

Za każdym razem odwiedziny te przynoszą Naszym Seniorom wiele wzruszeń oraz radości, czują się niezapomniani i docenieni przez Władze Samorządowe w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim Seniorom z terenu gminy a także Dyrektorom, Pracownikom i Pensjonariuszom Domów Pomocy Społecznej składamy serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie, poczęstunek oraz wspaniałą atmosferę. I jeszcze raz życzymy zdrowia, radości, rodzinnej atmosfery oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2022.